Під Києвом врятували кота з криниці за допомогою пінопласту

Під Києвом врятували кота з криниці за допомогою пінопласту

Курйозний випадок зі щасливим кінцем стався в селі Луб'янка Бородянського району. До команди порятунку тварин у Києві звернулися господарі кота, який впав у криницю.  

Диспетчер порекомендувала заявникам скинути в колодязь шматок пінопласту, щоби вусатий міг довше триматися на воді. Тим часом рятувальники негайно виїхали на місце події.

Кіт за допомогою пінопласту зміг вибратися з глибокої води і залізти у відносно безпечне місце, де знаходився по шию у воді. Рятувальники дістали налякану тварину та передали господарям. Кіт, опинившись у хаті, негайно сів сушитися біля печі.   

У команді порятунку тварин зазначають, що останнім часом почастішали випадки падіння тварин у колодязі. Рятувальники рекомендують мешканцям сіл і приватних секторів наглухо закривати криниці, що не використовуються, а працюючі колодязі ретельно накривати кришкою.

Якщо тварина впала у криницю, то необхідно зателефонувати до Команди порятунку: 093-986-22-62, 098-844-79-37.

До приїзду рятувальників можна скинути в колодязь шматок пінопласту або спустити (не кидати) на мотузці дошку, яка допоможе триматися домашньому улюбленцю на плаву. Кота також можна спробувати зачерпнути кошиком на мотузці. Але категорично не рекомендується спускатися в колодязь самостійно.

Раніше курйозний випадок із котом стався в Голосіївському районі. В одному з гуртожитків студмістечка допитливе кошеня впало в унітаз та блукало каналізацією.

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»