На бульварі Шевченка висадили 20 безалергійних тополь

На бульварі Шевченка висадили 20 безалергійних тополь

На бульварі Тараса Шевченка висадили 20 тополь чорних «Італіка». До озеленення долучилися ведучі телеканалу Інтер та артисти.

Телеканал є ініціатором всеукраїнської акції «Посади дерево», на сайті якої розмістив створену КО «Київзеленбуд» інтерактивну карту для охочих посадити дерева у столиці. Працівники КП УЗН Шевченківського району провели інструктаж для учасників та допомогли кожному висадити своє дерево. 

"Вже неодноразово в КО "Київзеленбуд" зверталися компанії, які, наприклад, замість проведення корпоративу, хочуть висадити дерева або взяти участь у толоці. Подібні заходи – це про соціальну відповідальність, про розуміння того, як корисно проводити час і бути прикладом для інших", - зауважив в.о. гендиректора КО «Київзеленбуд» Олексій Король. 


Тополя чорна Італіка - високе, швидкоросле, листяне дерево з вузькою колоновидною формою крони, яка згодом розширюється, особливо в нижній частині. Тополя є потужним зеленим фільтром, який поглинає велику кількість вуглекислого газу і забруднюючих атмосферу речовин, виробляючи при цьому в кілька разів більше кисню, ніж інші дерева. Незважаючи на те, що це відносно вузьке дерево, воно потребує великої території так, як має потужну кореневу систему.  Тополя Italica не є алергеном, так як не має плодів (насіння з чубчиком зі сріблястих волосків).

КО «Київзеленбуд» запрошує охочих наступної весни долучитися до подібних акцій або стати ініціатором таких. Кожного сезону карта з локаціями буде оновлюватися.


Нагадаємо, майже 30 сакур висадили у парку «Позняки»

Марія Катаєва, фото КО Київзеленбуд