Чому в Києві масово почали вивчати англійську?

Чому в Києві масово почали вивчати англійську?

Англійська – найпопулярніша мова світу! Причиною цього є її простота, порівняно з іншими іноземними мовами, та величезна кількість країн в яких нею говорять. Англійська – це вже must have, її треба сприймати як другу рідну, а не як іноземну.

Тому скоріше записуйся на курси англійської мови в Києві! Є декілька причин такої надпопулярності англійської, а саме:

  • Можливості навчатися та працювати за кордоном.

Багацько країн пропонують освіту англійською (майже всі країни Європи, і взагалі світу), для студентів, які бажають отримати диплом європейського зразка англійська необхідна, ось і примушені абітурієнти здавати CAE, IELTS, TOEFL та інші екзамени для того, щоб підтвердити свій рівень та вступити до омріяного вузу.  

  • Англійська розширює світогляд.

На уроках англійської студенти переглядають відео з National Geographic, під час дискусійних клубів обговорюють важливі сучасні теми, та проблеми (технології, забруднення, політика, гендерна нерівність, глобалізації та ін.) тому англійська, це не тільки іноземна мова, це ще й спосіб розширити світогляд, розвинути пам'ять та фантазію, збагатити словниковий запас.

  • Англійська – це прикольно!

Сучасні викладачі англійської навчають за допомогою ігор, включають в свою методику пісні англійською, логічні завдання, змаганні між командами на швидкість, розвивають логіку та мислення, з правильним викладачем учні залюбки біжать на уроки та наввипередки демонструють проекти та креативне домашнє завдання.

  • Англійська – це сучасно!

Ґаджети, молодіжний сленг, мода, музика, технології – всюди є англійські слова (челендж, свайпити, шеймити, квіз, кроп топ) не знаючи їхній переклад – не зможеш зрозуміти значення. Щоб бути в темі потрібно володіти хоча б базовою англійською!

  • Англійська – це просто!

Англійська – це також одна з найпростіших мові світу, граматика елементарна, єдине, що може викликати невеличкі складнощі – це вимова та лексика, але приділивши англійській 30 хвилин кожного дня, результат не заставить на себе чекати!

  • Англійська як спосіб познайомиться!

В сучасному світі переповненому пластмасовим спілкуванням в соціальних мережах зовсім не просто знайти нових друзів чи кохану людину, а групові заняття з англійської допомагають познайомитись та зробити життя цікавішим.

Отже не залежно від того навіщо Ви вивчаєте англійську, для саморозвитку, кар‘єри чи просто Вам подобається життя у ритмі ,коли кожного дня Ви дізнаєтесь щось нове – не важливо, адже хто володіє інформацією, той володіє світом.

Приходь на курси англійської мови на Позняках, розвивайся разом з Extra Education!