У Києві покажуть болісні історії жінок

У Києві покажуть болісні історії жінок

25 листопада в рамках всесвітньої кампанії 16 Днів активізму проти ґендерно зумовленого насильства Дикий театр та ООН в Україні покажуть виставу “Нові Шрами”. Це не тільки спектакль на основі реальних трагічних історій, а й інтерактивна вистава-гра, де кожен може обирати дії героїнь і змінювати сюжет вистави.

Деякі люди і ситуації, що трапляються з нами – залишають за собою шрами. Видимі чи ні, але досить болісні. Комусь допомагають рубцювальні бальзами, комусь – час і психоаналітики, а хтось відчуває фантомний біль крізь роки. Шрами – це реальні історії жінок. Історії ран і рубців, історії стосунків і взаємодій, які так і не змогли загоїтися.
Хтось скаже – шрами: це досвід, але любов, турбота… не мають залишати рубців?! Для нас важливо, щоб жертви – не боялись говорити, щоб шрами – загоювалися, і щоб усі ми жили в суспільстві, що не толерує насильство,
- йдеться в описі вистави. 

Історії “шрамів” зібрали та опрацювали драматургиня Кіра Малініна, режисерка проекту - Наталка Сиваненко, художниця - Леся Головач, над сценарієм вистави-гри працювали Маша Ряпулова і Ліда Соклакова.
Актриси: Анна Кузіна, Анна Абрамьонок, Анна Сердюк, Марина Сердешнюк і Римма Зюбіна

Де подивитися: 

25 листопада о 20.00
- показ вистави відбудеться на Сцені 6 (вул. Васильківська, 1). Вхід – безкоштовний, за умови попередньої реєстрації
- трансляція вистави он-лайн на каналах ООН жінки в Україні. Суспільне.Культура та Дикого театру
- інтерактивна виставу, де матимете змогу змінювати хід дії
29 листопада о 22:05 дивіться виставу в ефірі каналу Суспільне.Культура

Нагадаємо, Театр на Липках у Києві розпочинає трансляцію вистав

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»