Ще в одній київській лікарні облаштували ліжка з подачею кисню

Ще в одній київській лікарні облаштували ліжка з подачею кисню

Мер Києва Віталій Кличко показав, як готують відділення для хворих на коронавірус у столичній лікарні №7.

«Хочу зазначити, що столиця продовжує збільшувати кількість ліжок для лікування хворих на коронавірус.  Вчора я відвідав Київську міську клінічну лікарню № 7, де за рахунок міста відкривають  додаткові відділення.  На сьогодні там вже облаштували 140 ліжок для лікування хворих на COVID-19.  Кількість кисневих точок збільшили до 40. Це при тому, що на початку вересня у закладі було створене відділення спочатку на 30 ліжок. І було 13 кисневих точок.  Враховуючи динаміку розповсюдження хвороби, ми ухвалили рішення збільшити кількість ліжок до 200. Із них подачею кисню облаштувати 160. Термін виконання робіт – початок грудня цього року», - повідомив Кличко.

За його словами,  у лікарні №7 зараз готують  і приміщення для нової лабораторії, що буде приймати та обробляти тести на коронавірус. 

Кличко також зазначив, що Київ уже підготував понад 4,5 тисячі ліжок для прийому хворих на коронавірус у 26 комунальних медзакладах. Заповненість цих ліжок сьогодні в столиці – понад 52 відсотка.

«І ми продовжуємо шукати нові можливості для облаштування додаткових ліжок. На сьогодні з тих ліжок, що вже підготували, подачею кисню обладнані понад 1200. Також у кількох лікарнях столиці тривають ремонти систем, щоб забезпечити киснем додатково ще понад 600 ліжок», - наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, у міській лікарні № 3, що є однією із опорних для лікування хворих на коронавірус,  відремонтували два корпуси.

Наталка Марків, фото пресслужби мера