До Дня Гідності та Свободи у столиці влаштують трансляції та виставки

До Дня Гідності та Свободи у столиці влаштують трансляції та виставки

21 листопада Київ відзначатиме День Гідності та Свободи. В усіх районах столиці триватимуть меморіальні, урочисті та культурно-мистецькі заходи, церемонії покладання квітів.

Участь у подіях – зокрема, на Алеї Героїв Небесної Сотні – візьмуть представники виконавчої влади, органів місцевого самоврядування і духовенства, учасники революційних подій в Україні у 2004, 2013-2014 роках, родини Героїв Небесної Сотні, учасники антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил в Донецькій і Луганській областях.

20 листопада з нагоди пам’ятного дня на Хрещатику, 36 (на екрані на сходах КМДА) транслюватимуть тематичні відео- та фотоматеріали. 

20-22 листопада в Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця» відбуватиметься фотовиставка «Майдан – фортеця духу».

21 листопада – 15 березня за сприяння Київської міської державної адміністрації на Майдані Незалежності організують виставковий проєкт «Століття незламних» (довкола Монумента Незалежності).

21-30 листопада в читальній залі Державного архіву м. Києва можна буде ознайомитись із архівними документами «До Дня Гідності та Свободи». А в Публічній бібліотеці ім. Лесі Українки для дорослих – побачити книжкову експозицію «Слава Героям!».

25 листопада до 7-ї річниці Революції Гідності в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» презентують військово-драматичний фільм «Мати Апостолів».

29 листопада представники київської молоді зустрінуться з лідерами Білоруського національно-визвольного руху та візьмуть участь у літературному вечорі на честь білоруського поета, драматурга, перекладача, громадського діяча-шістдесятника Володимира Короткевича. Також протягом останнього місяця осені у навчальних закладах міста пройдуть різноманітні тематичні просвітницькі заходи.

Нагадаємо, що до 7-ої річниці Революції Гідності стартувала соціальна кампанія «Вільні творити майбутнє». Програму з виставками та екскурсіями, презентаціями та дискусіями підготував Національний музей Революції Гідності з партнерами

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»