Найбільш очікуваний смартфон 2020 року

Найбільш очікуваний смартфон 2020 року

Багато хто очікує надходження в продаж старшої моделі iPhone 12. Айфон 12 Про Макс в Vodafone купити можна буде вже зовсім скоро. Саме флагман від Apple притягує увагу через свої неймовірні можливості.

Дизайн, дисплей та потужність

Нове покоління отримало більший дисплей та меншу рамку. Зовнішня поверхня змінилася не лише візуально. Виробник стверджує, що смартфон став міцніше в 4 рази за рахунок покриття Ceramic Shield. Його особливість полягає в наявності керамічних нанокристалів між молекулами скла. Міцність цих кристалів вища, ніж у більшості металів.

В скляній задній панелі використовується процес подвійного іонного обміну, який попереджає виникнення мікротріщин, подряпин та павутинок. Сам корпус виготовлено з хірургічної сталі, є 4 варіанти кольору.

В новинці використовується потужний процесор A14 Bionic, який набагато кращий за попередників. При високих характеристиках він вирізняється економічністю енергії. Графічний процесор дозволяє знімати відео в професійному стандарті Dolby Vision, який недоступний навіть сучасним камерам. Ємність пам’яті складає 128, 256 і 512 ГБ.

Камера 

Камери моделі – справжня гордість. Використовується одразу три об’єктиви, та сканер LiDAR. Останній забезпечує високу швидкість фокусування та інші переваги. На новий рівень вийшла нічна зйомка:

  • більш світлочутлива матриця;
  • оптична стабілізація зображення (вперше в смартфонах);
  • технологія Deep Fusion для покращення якості вночі;
  • система аналізу кожного пікселя Neural Engine;
  • режим Smart HDR3 (автоматична корекція темних ділянок).


Відео в професійному форматі Dolby Vision дозволить знімати максимально реалістичне відео. Компанія-виробник вирішила перейти на 10-бітний формат HDR: тепер Айфон здатен передати до 700 млн кольорів. 

Новинка підтримує мобільні мережі п’ятого покоління. Хоча цей стандарт ще не використовується в Україні, багато де в світі можна користуватися його перевагами. Таку особливість оцінять любителі подорожей. Тепер завантажити відео в мережу стане справою кількох секунд, завдяки 5G.