Як у Києві проведуть Новий рік в умовах карантину

Як у Києві проведуть Новий рік в умовах карантину

Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський розповів, як саме столиця підготується до святкування Нового року в умовах карантину

За його словами, усі деталі святкування новорічних свят відкриють трохи пізніше, але наразі він запевнив, що новорічний настрій у Києві буде створено.

Головну ялинку збираються залишити на Софійській площі, поруч з нею не буде фудкортів, але можна буде придбати сувеніри та напої.

Також столична влада презентує святковий,новорічний маршрут від Арки Дружби народів, через пішохідно-велосипедний міст, парк Володимирська гірка, Алею художників, Андріївський узвіз та до Контрактової площі. На цьому маршрути киян очкуватимуть смаколики та гарні краєвиди.

«Ми впевнені, що подолаємо пандемію і новий 2021 рік принесе нам таку очікувану стабільність», - сказав Мондриївський.

У команді «Folk Ukraine», яка щороку відповідає за новорічні святкування, розповіли «Вечірньому Києву» детальніше про особливості відзначення Нового року.

Нагадаємо, у столиці також розповіли, як збираються відзначити День Гідності та Свободи. З детальним списком урочистостей та локацій, де вони будуть проходити, можна ознайомитись за посиланням.

Михайло ЗАГОРОДНІЙ, «Вечірній Київ»