Під час будівництва залізничного сполучення «Київ - Бориспіль» вкрали 9 млн грн

Під час будівництва залізничного сполучення  «Київ - Бориспіль» вкрали 9 млн грн

Прокуратура підозрює, що при будівництві сполучення «Київ-Бориспіль» вкрали 25 тисяч кубометрів піску. А в кишені директора підприємства-поcтачальника осіло майже 9 мільйонів гривень бюджетних коштів.


Столична прокуратура розслідує факт можливого розкрадання коштів при будівництві залізничного сполучення Київ-Бориспіль. За версією слідство, постачальник піску міг заволодіти 9 мільйонами гривень.


«Згідно з матеріалами слідства, між ТОВ «Київ пісок» та Регіональною філією «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» був укладений договір щодо постачання піску для будівництва швидкісної лінії залізничного сполучення маршрутом «Київ — Пасажирський» - аеропорт «Бориспіль»,- повідомили в пресслужбі Київської прокуратури.


У прокуратурі зазначають, що «Укрзалізниця» перевела на рахунок підприємства 21 мільйон 384 тисяч гривень. За ці кошти, згідно з документами, постачальник мав поставити для будівництва 60 тисяч кубометрів піску. Однак, по факту, вважають слідчі, було поставлено тільки 35 тисяч кубометрів. А різниця — осіла у кишені екс-директора підприємства-постачальника, який таким чином збагатився на майже 9 мільйонів гривень.


Наразі досудове розслідування триває. Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.