Сучасну вбиральню відкрили біля музею «Кирилівська церква»

Сучасну вбиральню відкрили біля музею «Кирилівська церква»

На території музею запрацювала громадська вбиральня. Ремонт зроблений за підтримки Меморіального центру Голокосту Бабин Яр.

"Проблема сучасних громадських вбиралень залишається актуальною для нашого міста. Зокрема донедавна така проблема була й у Кирилівскій церкві, - зазначають у закладі. - Музей "Кирилівська церква" є унікальною пам'яткою архітектури та монументального живопису ХІІ ст. Кожного дня музей приймає відвідувачів, а у вихідні дні та великі православні свята у церкві проводяться богослужіння. Тому наявність на території музею сучасної громадської вбиральні було необхідністю!"

Музей «Кирилівська церква» працює з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 18.00 (каса та вхід - до 17.30).

"Почавши працювати із територією Бабиного Яру, ми виявили, що на майже півсотні гектарів немає жодного працюючого туалету, - кажуть у Меморіальному центрі Голокосту Бабин Яр. -  Ми провели ремонт та відкрили сучасну вбиральню на території музею «Кирилівська церква». В подальшому плануємо розширювати мережу громадських туалетів в районі Сирця та Дорогожичей. Перетворення території важливо починати із вирішення основних проблем, які відчуває кожен. Доступ до громадських вбиралень є одним з індикаторів рівня комфорту у місті, його пристосованості до потреб мешканців".

Нагадаємо, мозаїчне панно зі столичного готелю встановлять у Софії Київській

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»