Велосипедну доріжку на вулиці Гузара «обірвали» з міркувань безпеки

Велосипедну доріжку на вулиці Гузара «обірвали» з міркувань безпеки

Учасники велоспільноти активно обговорюють проблему «обірваної» велосипедної доріжки на проспекті Любомира Гузара у Солом’янському районі. Доріжка, на яку вони так чекали, «обривається» посеред дороги. На це звернули увагу учасники спільноти «Київ – Велосипедне Місто».

«Комунальна корпорація «Київавтодор» в рамках капітального ремонту проспекту Любомира Гузара, створює велосипедні доріжки з обох сторін проспекту. Але на перехресті з бульваром Вацлава Гавела, під час влаштування велосипедної доріжки сталася несподіванка – велосипедну доріжку «обірвали» посеред тротуару всупереч проєктному рішенню», – повідомили у спільноті.

(Фрагмент креслення проєкту капітального ремонту проспекту Любомира Гузара з офіційного сайту Комунальна корпорація «Київавтодор»)

«Вечірній Київ» зв'язався із «Київавтодором» та дізнався, що облаштування доріжки призупинили за побажаннями поліції. Саме на місці, де «обірвали»  велодоріжку знаходиться так названа «сліпа зона» (простір навколо машини, який водій не може побачити зі свого місця). І наразі розробляють нову схему велодоріжки.

Фото: Grigoriy Leo