Верховна Рада залишила карантин на вихідних

Верховна Рада залишила карантин на вихідних

Народні депутати не змогли прийняли постанову, у якій рекомендували Кабміну переглянути рішення про введення карантину «вихідного дня». «За» проголосували лише 149 парламентарів при мінімально необхідних 226. 

Частина народних депутатів важає, що встановлені обмеження необґрунтовані, вбивають бізнес і негативно впливають на економіку. Зі свого боку прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу в Верховній Раді заявив, що якщо не дотримуватися карантину «вихідного дня», то вже за місяць в Україні щодоби фіксуватимуть 20 тисяч випадків COVID-19, у лікарнях закінчяться місця і доведеться вводити повний локдаун.  

Нагадаємо, відповідно до рішення уряду, у період із 00:00 суботи до 00:00 понеділка в України з 14 листопада до 30 листопада 2020 року забороняється приймати відвідувачів у кафе, спортзалах, салонах краси, ТРЦ, магазинах промтоварів, кінотеатрах тощо.

Минулими вихідними рейдові групи припинили роботу низки ресторанів та торгових центрів. Під «карантинну облаву» потрапила також виставка котів.

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»