Браконьєрів із Київського рибоохоронного патруля відсторонили від роботи

Браконьєрів із Київського рибоохоронного патруля відсторонили від роботи

Двох працівників Київського рибоохоронного патруля, яких спіймали з браконьєрською здобиччю на Чернігівщині, відсторонили від роботи.

«З метою визначення ступеня вини, характеру і тяжкості вчиненого проступку щодо працівників розпочато службове розслідування. На час дисциплінарного провадження державних службовців відсторонено від виконання своїх посадових обов’язків», - повідомив т.в.о. начальника Управління Держрибагентства у Києві та Київській області Сергій Старунов.

Нагадаємо, що поліція Чернігівщини відкрила кримінальне провадження щодо двох недобросовісних мисливців із столиці, у службовому автомобілі яких знайшли тушу бобра, десяток пакетів із лосиним м’ясом та 80 рибин.

Мова йде про головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» Управління Держрибагентства у Києві та області та сторожа одного з об’єктів цього відомства.

Двом горе-мисливцям інкримінують частину 2 статті 248 Кримінального кодексу (незаконне полювання, вчинене службовою особою з використанням службового становища, або за попередньою змовою групою осіб).

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»