Головний інспектор Київського рибоохоронного патруля попався на браконьєрстві

Головний інспектор Київського рибоохоронного патруля попався на браконьєрстві

Головного державного інспектора Київського рибоохоронного патруля спіймали з браконьєрською здобиччю на Чернігівщині. У столичного службовця та його спільника вилучили тушу вбитого бобра, десяток пакетів із лосиним м’ясом та 80 рибин.

Другим браконьєром виявився сторож одного з об’єктів Київського рибоохоронного патруля. Службовий автомобіль «УАЗ», у якому горе-мисливці перевозили здобич, поліцейські Чернігівщини забрали на штрафмайданчик.   

За фактом незаконного полювання, вчиненого службовою особою, відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 248 Кримінального кодексу. Санкція цієї статті передбачає до 5 років позбавлення волі.

Загальна сума збитків, завданих природним багатствам держави, наразі встановлюється. Тим часом ганебний інцидент прокоментували в Управлінні Держрибагентства у Києві та Київській області.

«Позиція Київського рибоохоронного патруля тут безкомпромісна – з метою визначення ступеня вини, характеру і тяжкості вчиненого проступку вирішується питання щодо відсторонення головного державного інспектора від виконання посадових обов’язків та всебічному сприянню досудового розслідування даної справи. Якщо вину буде доведено - правопорушники мають бути покарані відповідно до Кримінального кодексу» - зазначив т.в.о. начальника Управління Держрибагентства у Києві та Київській області Сергій Старунов.

Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», у забороненій зоні на Київщині браконьєр наловив лящів на 33 тисячі гривень.

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»