У Святошинському районі висадили катальпи та клени

У Святошинському районі висадили катальпи та клени

Триває сезон висадження дерев. Комунальники Святошинського КП УЗН за минулі дні прикрасили сквери та вулиці району катальпами, кленами та ялинами.

"У сквері на вул. Верховинній, 8-10 висаджено молоді дерева: 2 катальпи, які розквітатимуть пишними суцвіттями на початку літа, липа, що даруватиме солодкий аромат, та клен, який прикрашатиме осінь яскравим листям. Крім того, нові клени з'явилися на вул. Гната Юри та на бул. Академіка Вернадського 63а. А на проспекті Перемоги, 133-135 відтепер ростуть дві пишні вічнозелені ялини", - повідомили зеленбудівціі.

Дерева висаджують із закритою корневою системою, тож вони легко приживаються. Завдяки цьому на вулицях з'являються не тоненькі пагінці-саджанці, а молоді дерева.

За останні п’ять років у столиці відремонтували та реконструювали майже 400 парків і скверів. Ще 370 земельних ділянок отримали статус скверу, парку чи зеленої зони.

За ці роки в парках відремонтували та збудували нових 16 фонтанів. Зокрема, у Сирецькому та Куренівському парках, парку «Совки» та парку Партизанської слави тощо. У планах міста – продовжити капремонт знакових і популярних парків для комфортного та безпечного дозвілля киян та гостей міста.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»