Київських школярів забезпечать засобами індивідуального захисту на 38 мільйонів гривень

Київських школярів забезпечать засобами індивідуального захисту на 38 мільйонів гривень

Держава виділила додаткові 38,6 млн грн для столиці на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти.

«Київ спрямує виділені кошти на забезпечення учнів загальноосвітніх навчальних закладів засобами індивідуального захисту. У першу чергу, ми маємо так організувати навчальний процес, щоб він був безпечним і для дітей, і для викладачів, і для персоналу», – розповів  в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

За його словами, кошти перерозподілять по районним в місті Києві державним адміністраціям, де вони будуть використані на закупівлю засобів для дезінфекції та індивідуального захисту.

«Дуже прошу усіх, пам’ятайте, що наш найдієвіший захист – свідоме ставлення до небезпеки вірусу. Тому дуже важливо дотримуватися протиепідемічних заходів та подавати відповідний приклад дітям», – наголосив Валентин Мондриївський.

Нагадаємо, міський голова Віталій Кличко неодноразово наголошував на необхідності забезпечення шкіл усіма необхідними засобами безпеки. Тому місто на ці потреби виділило понад 30 мільйонів гривень зі спеціального фонду.

На даний момент у Києві на карантин закриті 7 шкіл та 9 садочків

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»