У Солом'янському районі рятувальники готувалися до надзвичайної ситуації взимку

У Солом'янському районі рятувальники готувалися до надзвичайної ситуації взимку

Учора рятувальники КАРС "Київська служба порятунку" взяли участь у командно-штабному навчанні з органами управління та силами цивільного захисту Солом’янської районної ланки територіальної підсистеми міста Києва.  Мета - виконання завдань з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у складних умовах осінньо-зимового періоду 2020-2021 років.

За легендою навчань, у результаті різкого погіршення погодних умов на території Солом’янського району повалено 21 дерево. Через падіння дерев пошкоджено 3 легкових автомобіля та 2 особи постраждали. Ускладнено рух автотранспорту та пересування пішоходів по вулиці Олекса Тихого від вулиці Гарматної до вулиці Вадима Гетьмана, по прибудинкових територіях та тротуарах, парках, скверах через повалення дерев та снігові замети.

"Проведення таких навчань визначає рівень готовності органів управління цивільного захисту конкретного району до виконання завдань за призначенням. Безпосередньо рятувальні служби міста відпрацьовують спільний алгоритм дій і налагоджують взаємодію - це головне завдання таких навчань. Ми маємо продумати усі варіанти та відпрацювати їх, аби при настанні надзвичайної ситуації усі учасники працювали чітко, злагоджено і оперативно. Особливо важливо це у складний зимовий період", - розповів директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук.

Рятувальники КАРС прибрали повалені дерева, тим самим звільнивши проїжджу частину. Працівники поліції перегородили дорогу, на якій внаслідок падіння дерева ускладнено рух автотранспорту.

"Спільні навчання дають змогу вдосконалити навички рятувальних служб міста та покращити взаємодію. Рятувальники комунальної аварійно-рятувальної служби "Київська служба порятунку" доволі часто виїжджать на виклики, пов'язані з поваленими деревами через сильні пориви вітру та рясні опади. Тому для рятувальників це змога ще раз відпрацювати алгоритм дій, у тому числі і з іншими службами міста, - зазначив командир КАРС "Київська служба порятунку" Дмитро Піхало.

Також на вулиці Олекси Тихого, поруч з навчальним закладом, відпрацьовано дії в разі виникнення НС та видалено аварійне дерево, яке загрожувало життю та здоров'ю мешканців. У ході робіт небезпечну ділянку огородили попереджувальними стрічками та тимчасово обмежили рух транспорту. Для оперативного усунення аварійного дерева була задіяна відповідна спецтехніка.

Марія Катаєва
.