Видовищні змагання з тхеквондо у Києві покажуть онлайн

Видовищні змагання з тхеквондо у Києві покажуть онлайн

Сьогодні о 9.00 у столичному спортивному комплексі розпочнеться 5-й ювілейний відкритий турнір з тхеквондо Kyiv Open. Участь візьмуть до 220 спортсменів з усієї України.

Змагання відбудуться в розділі керугі. За перемогу боротимуться спортсмени в 5 вікових категоріях від 6 до 18 років: діти (2014-2013 р.н.) молодші юнаки (2012-2011 р.н.) юнаки (2010-2009 р.н.) кадети (2008- 2006 р.н.) юніори (2005-2003 р.н.)

Змагання стартують о 9.00, а урочиста церемонія відкриття розпочнеться о 12.00 (спортивний комплекс "Венето-Sport" (колишній СК "Меридіан"), вул. Героїв Севастополя, 11в).

Організатори події: "Союз тхеквондо України" (СТУ), Громадська організація "Федерація тхеквондо (ВТФ) міста Києва", ТОВ "UTP" (Ukraine Taekwondo Promotion).

"Популяризація східних єдиноборств як мистецтва і філософії серед молоді - висока і амбітна мета нашого турніру. Ми проводимо 5-й ювілейний Kyiv Open без глядачів для дотримання актуальних епідеміологічних норм Кабміну, - коментує генеральний секретар СТУ, директор турніру Kyiv Open Юрій Гутов. - Спорт - це здоров'я і завжди свято. цього року глядачі зможуть розділити це свято онлайн! "

Спостерігати за ходом подій можна буде на Youtube-каналі Xsport за посиланням. Окремі трансляції будуть організовані на офіційній сторінці СТУ в Facebook.

Відкритий турнір з тхеквондо Kyiv Open бере початок з 2013 року. За цей час в змаганнях взяли участь понад 1200 спортсменів з усіх областей України, а також Вірменії, Азербайджану, Молдови та Білорусі. У різні роки свято спорту відвідали президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, посол Республіки Корея Кім Ін-Цжун (2013) і консули посольства Республіки Корея в Україні, представники КМДА, головні тренери Федерації тхеквондо Іспанії.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»