Від квітів до екстриму: які київські локації найпопулярніші в Google

Від квітів до екстриму: які київські локації найпопулярніші в Google

Корпорація Google назвала найбільш популярні за кількістю пошукових запитів  туристичні місця України. Три з них – у столиці.

Виявляється, що за дев’ять місяців цього року найбільше «гуглили» про Київський зоопарк, спортивно-розважальний комплекс «Х-Park» та Національний ботанічний сад ім. М.М. Гришка.

В Управлінні туризму і промоцій КМДА вважають, що ці місця заслужено отримали першість. Бо сьогодні саме вони очолюють рейтинг найцікавіших для киян і гостей столиці.

«Для того, щоб збільшити відвідуваність столичних локацій, ми постійно  проводимо екскурсії та пішохідні прогулянки. Організовуємо зустрічі з цікавими людьми. А також працюємо над промоцією. Не так давно навіть вигадали і створили незабутній аромат «Київський каштан». А, власне, імідж вже популярних локацій насамперед створюють самі ж кияни та гості міста. Вони є амбасадорами бренду Києва», - розповіла «Вечірньому Києву» Марина Родова, начальниця Управління туризму та промоцій КМДА.

Пропонуємо зараз разом нагадати собі, чим же унікальні і такі цікаві столичні локації, які сьогодні часто шукають у Google. І принагідно дізнатись, як працюють заклади зараз та чим дивують відвідувачів.

***

Київський зоопарк

Київський зоопарк на просп. Перемоги, 32 заснований в 1908 р. Сьогодні це один з найбільших за площею зоопарків Європи. Тут живуть понад 3500 тварин близько 400 видів. Щоб роздивитися тварин і обійти зоопарк можна витратити цілий день. Є нагода познайомитись із жирафами, левами, тиграми, бегемотами, різними видами мавп…

Щоправда, через карантинні обмеження, найближчим часом зоопарк працюватиме лише в режимі парку.

«Відвідувачі зможуть побачити тільки тих тварин, які живуть просто неба. Це зубри, бізони, олені, лами та усі копитні. Зараз керівництво зоопарку думає про коригування ціни, оскільки, на жаль, зараз недоступні закриті вольєри. Але у будь-якому випадку запрошуємо у гості», - зазначила «Вечірньому Києву» Вікторія Джунь, начальниця відділу по роботі з відвідувачами Київського зоопарку.

Вхідний квиток коштує 100 грн для дорослих, 60 грн - для власників «Картки киянина» та студентів і 50 грн – для пільговиків. Цікаво, що кожної середи – у День відвідувача -  багатодітні сім’ї мають можливість відвідати тварин за 10 грн з особи, а усі інші гості – за 50 грн. Придбати квиток можна у касах зоопарку або на сайті.

***

Спортивно-розважальний комплекс «Х-Park»

«X-Park» - це унікальне місце для спорту та відпочинку, розташоване у столиці на популярному Трухановому острові.

«Вже понад 15 років поспіль ми розвиваємо спорт, організовуємо різноманітні соціальні та реабілітаційні проєкти, сприяємо розвитку інклюзії. Тут є всі умови для понад 100 видів спорту. Ми змінюємо життя киян та гостей столиці на краще, додаючи у нього спорт та активний відпочинок!», - розповів «Вечірньому Києву» директор спортивно-розважального комплексу «X-Park» Олександр Дуброва.

Тут знайдуться розваги і для 2-річних діток, і для людей похилого віку. Окрім спортивних занять, у парку працюють зони для відпочинку та фудкорти.

«Щоправда, більшість розваг працює у весняно-літній період. Але зараз в нас  можна також гарно провести час», - запевняє Олександр Дуброва.

Зокрема, пропонує покататись на всюдиходах «Шерп» (від 500 грн) та на квадроциклах (від 500 грн). Або додати адреналіну на мотокросі (від 800 грн). Компанія з десяти осіб може годину розважатись на  бамперболі за 3900 грн чи пограти в настільний теніс. Для тих, хто потребує релаксу, є «Чани Афродіти» - коштує таке задоволення від 600 гривень.

***

Національний ботанічний сад ім. М.М. Гришка

Сьогодні Ботанічний сад імені Гришка на Тімірязєвській, 1 вважається одним із найбільших в Європі.  Тут працює вісім наукових відділів, а територію парку прикрашає понад 11 тисяч видів різноманітних рослин.  Експозиції тропічних та субтропічних рослин зібрали в оранжереї ботсаду.

Загальна площа саду – близько 130 га, які умовно розділені на географічні території: «Українські Карпати», «Середню Азію», «Кавказ», «Алтай і Західний Сибір», «Далекий Схід» та ін.

 Навесні тут неймовірними ароматами квітнуть магнолії, бузок, рододендрони, флокси, луізеанія… Відвідувачі можуть також придбати насіння та саджанці. А ще – тут часто проводять заняття по садівництву.

«Зараз у нас вже практично усі рослини відцвіли.  Хоча ще можна подивитись на неймовірні жоржини. Ми працюємо з 8:30 до настання сутінків. Цікавіше відвідувачам в холодну пору напевно буде в нашій оранжереї – вона працює з 11:00 до 17:00», -  розповіла «Вечірньому Києву» Ірина Ляшенко, працівниця Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка.

Дорослий квиток коштує 50 грн, а для школярів – 20 грн. Діти до 7 років, пенсіонери та пільговики можуть прогулятись ботанічним садом безкоштовно.

Вартість вхідного квитка в оранжерею – 20 грн для усіх . Можна також придбати місячний абонемент за 500 гривень.