Безпечно і безкоштовно: киянам покажуть чотири баварські комедії

Безпечно і безкоштовно: киянам покажуть чотири баварські комедії

Фестиваль баварських комедій, враховуючи всі карантинні обмеження та рекомендації, відбудеться онлайн. В програмі - чотири стрічки, три з яких не демонструвалися в Україні.  Кияни можуть безкоштовно відкрити для себе кінокультуру Баварії та познайомитись із фільмами, які були зняті у тому числі за сприяння федеральної землі Баварія.

Онлайн-фестиваль баварських комедій – це чотири історії, чотири різні погляди на жанр, об'єднані гарним настроєм.

Трагікомедія «Тоні Ердманн» – це історія про вчителя музики, якому доводиться перевтілитись у іншу людину, аби налагодити стосунки з дочкою. Стрічку відзначили 32 міжнародними кінопреміями, серед яких номінація на «Оскар» за найкращий іноземний фільм та п’ять премій Європейської кіноакадемії.

Комедія «Зеленіше не стане – сказав садівник і полетів» режисера Флоріана Ґалленберґера, якого в 2001 році нагородили премією Оскар за найкращий короткометражний ігровий фільм, розповість про втомленого від життя садівника Георга (Шорша), який заледве утримує свій бізнес та шлюб. Чоловік знаходить втіху лише в польотах на своєму кукурудзянику. І коли здається, що все наближається до краху, Георг вирушає в подорож, яка змінить його життя.

Пригодницька комедія «25 км/год» возз’єднає двох братів на похороні батька. Після прощання, вони згадують, як батько колись давно подарував їм по мопеду – от тільки скористатись ними вони так і не встигли. Робота володаря двох премій Німецької кіноакадемії, сценариста Олівера Ціганебальга та режисера Маркуса Голлера розповість про шлях героїв на мопедах до Балтійського моря.

Комедія «Ласкаво просимо до Гартманнів» – це історія про життя біженця з Нігерії в заможній мюнхенській родині, що торкається важливих соціальних проблем – нетерпимості, расизму, мігрантської кризи. Комедія-номінант премії Європейської кіноакадемії (2017) та володар глядацької нагороди Кінофестивалю ЄС у Торонто (2018) показує, де межа толерантності європейців.

Чотири комедійні стрічки, представлені на сайті bavarianfilmfest.com.ua, можна буде безкоштовно переглянути мовою оригіналу з українськими субтитрами з 13 листопада. Кількість переглядів обмежена. 

Нагадаємо, шість прем'єр тижня: що подивитися у київських кінотеатрах

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»