В Оболонському районі відкриють новий муніципальний громадський простір

В Оболонському районі відкриють новий муніципальний громадський простір

У березні цього року в Києві з’явився перший муніципальний відкритий громадський простір VCENTRI HUB, який став діалоговим майданчиком для представників влади, бізнесу та громадськості. Тепер міська влада планує відкрити подібні заклади в кожному з районів міста. 

«Навіть в умовах карантину хаб виявився необхідним для представників громадськості. Він став додатковим засобом розширення можливостей громади. Тому ми вирішили запровадити таку практику діалогових майданчиків і в районах. Першим стане Оболонський район столиці, де вже приступили до облаштування приміщення. Впевнена, що найближчими роками районні відкриті простори стануть платформою для співпраці зацікавлених у розвитку міста та району. А міська влада завжди підтримає локальні ініціативи і вже зараз, крім «даху над головою», пропонує та надає активним громадянам та організаціям юридичну, фінансову та експертну допомогу», – зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

За її словами, на базі таких районних громадських просторів відбуватимуться обговорення міських політик, громадські консультації та інша громадська активність. Такі соціальні ініціативи підсилять можливості спільного планування та управління містом.

Як приміщення виглядає зараз

Візуалізація нового хабу

Нагадаємо, цього року Київ підтримав 23 проєкти для розвитку громадянського суспільства у столиці

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»