Обігрівачі стають причиною зростання кількості пожеж восени та взимку

Обігрівачі стають причиною зростання кількості пожеж восени та взимку

З настанням холодів кияни масово вмикають обігрівачі, але користування цими приладами не завжди буває безпечним. Якщо не дотримуватися елементарних правил, обігрівачі нерідко стають причиною пожежі. За даними столичних рятувальників, узимку кількість пожеж, що виникають у квартирах і будинках, може сягати більше 150 випадків на добу. Саме тому працівники ДСНС розпочали інформаційну кампанію, аби пояснити киянам, як грітися безпечно і не наражати себе та інших на небезпеку.

Днями вони зустрілися з мешканцям багатоповерхівок у Святошинському та Оболонському районах.
«З настанням холодів люди масово починають користуватись вдома різними обігрівальними приладами, які впливають на навантаження електромережі. Мережі не завжди здатні витримати велику напругу, а тому або зникає світло, або горить проводка та побутова техніка. Тому радимо не вмикати одночасно потужні електроприлади (електрочайники, праски, мікрохвильові печі, пральні машини тощо)», - розповіли «Вечірньому Києву» рятувальники.


Вогнеборці під час зустрічі з мешканцями столиці застерігають їх не користуватися саморобними або пошкодженими обігрівачами, а також сушити на них одяг. Рятувальники також закликають вимикати електроприлади з розетки перед виходом та регулярно перевіряти проводку, аби не була пошкоджена ізоляція


Вогнеборці особливо наголошують на обережному поводженні з відкритим вогнем вдома та постійному нагляді за дітьми, які через свою цікавість до сірників та запальничок можуть наробити лиха.