З наступного навчального року столичні школи переходять на електронні журнали

З наступного навчального року столичні школи переходять на електронні журнали

Паперові журнали відходять у минулого, у 2021/22 навчальному році школи Києва повністю перейдуть на роботу в «Електронному класному журналі».

«Із першого вересня майже всі 1-4 класи перейшли на роботу в системі «Електронний класний журнал». Але для повного переходу всіх класів на такий формат роботи ми маємо забезпечити підключення до інтернету в кожній школі та в кожному кабінеті», – розповів в. о. першого заступника голови КМДА  Валентин Мондриївський.

За його словами, у період дистанційного навчання електронні журнали та щоденники використовували 64% закладів загальної середньої освіти міста. Проте, окрім ведення «електронного журналу», вчителі були зобов’язані вести і паперовий варіант журналу.

«Ми продовжуємо модернізувати систему освіти, застосовуючи все більше і більше електронних продуктів. Так, кожна четверта школа в Києві вже не один рік працює з різноманітними ресурсами, такими як «Єдина школа», HUMAN школа, shodennik.ua, SMART SCHOOL, e-schools.info, school.academy.com.ua, atoms.com.ua тощо», – сказав Валентин Мондриївський.

Він додав, що школи Києва готові працювати в нових реаліях, а місто робить усе можливе для покращення навчальної системи в умовах пандемії, а також для безпеки школярів та вчителів.

Карантин вплинув і на шкільне харчування. Більше половини опитаних учнів і батьків сприймають зміни позитивно.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»