У Києві судитимуть банкіршу, яка вкрала у клієнтів понад 12 мільйонів гривень

У Києві судитимуть банкіршу, яка вкрала у клієнтів понад 12 мільйонів гривень

Столична прокуратура скерувала до Шевченківського райсуду обвинувальний акт відносно колишньої заступниці директора регіонального відділення одного з банків, яка привласнила гроші вкладників.   

Жінка надавала клієнтам завідомо підроблені документи, що підтверджували належність передачі банку коштів за депозитними договорами. Отримані гроші обвинувачена не обліковувала належним чином, а привласнювала та використовувала на власний розсуд. «Завдяки» спритниці клієнти банку не дорахувалися 12 300 000 грн.

За наслідками досудового розслідування колишній банкірші пред’явлено обвинувачення за трьома статтями Кримінального кодексу. Санкція статей передбачає до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Тим часом Київська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво розслідуванням у справі про одержання хабаря начальником житлово-експлуатаційної дільниці одного зі столичних комунальних підприємств. Чиновник вимагав від приватного дантиста 100 тисяч гривень за надання дозволів на переобладнання квартири під стоматологічний кабінет.

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»