У забороненій зоні на Київщині браконьєр наловив лящів на 33 тисячі гривень

У забороненій зоні на Київщині браконьєр наловив лящів на 33 тисячі гривень

Зухвалий випадок порушення правил промислового рибальства із використанням заборонених сіток виявили інспектори Управлінням оперативного реагування Держрибагентства.

Інцидент стався на острові Хилча, що на Київському водосховищі, біля села Сухолуччя у  Вишгородському районі. У цьому місці не дозволене промислове рибальство. Крім того, ланковий рибалка розкинув на майже півтора кілометри 20 сіток (без бірок), заборонених для використання.

На час приїзду державних інспекторів порушник встиг витягти 116 кг риби. Зокрема, чоловік виловив 55 лящів, 3 сазана, 3 товстолоба, 2 судака, щуку та сома. Збитки, завданні рибному господарству склали 33 тисячі 580 гривень.

На чоловіка склали адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. За грубе порушення правил рибальства йому загрожує штраф від 340 до 680 гривень. Крім того, горе-рибалці доведеться відшкодувати збитки, завдані рибгосподарству.  

Поки одні спустошують водойми, інші продовжують відновлювати рибні запаси. Днями громадські активісти випустили 213 кг молодої риби в озеро Віра, що в Святошинському районі.

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»