Ввечері два київських мости змінять освітлення, щоб нагадати про небезпечне захворювання

Ввечері два київських мости змінять освітлення, щоб нагадати про небезпечне захворювання

Сьогодні, 12 листопада з 21:00 до 22:00 столиця долучиться до масштабної всесвітньої акції «Pneumolight», у якій візьмуть участь понад 47 країн світу.

У Всесвітній день боротьби із пневмонією блакитними вогнями у них підсвітять близько 206 будівель та об’єктів інфраструктури для підвищення обізнаності про це захворювання. Зокрема, в Києві будуть підсвічені Подільсько-Воскресенський мостовий перехід та Парковий пішохідний міст через Дніпро.

Як повідомили в Управлінні міжнародних зв’язків КМДА, ініціатор цієї акції – Асоціація підтримки хворих на пневмонію та членів їх сімей (NEUMOAI). Таким чином організація прагне привернути увагу до необхідності об’єднання зусиль у боротьбі із пневмонією, поінформувати містян про наявну небезпеку та важливість максимального дотримання особистого протоколу поводження в нових умовах коронавірусної загрози.

На знак солідарності з містами, які зазнають кризи від пневмонії, усіх охочих запрошують долучитися до акції «Pneumolight» та розмістити свої фотографії у соціальних мережах із хештегом #pneumolight #everybreathcounts  @neumoai.

Вчора стало відомо, що киян із неінфекційними захворюваннями госпіталізуватимуть у державні клініки.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»