Сучасну техніку для комунальників покажуть у столиці

Сучасну техніку для комунальників покажуть у столиці

Сьогодні у Києві відкривається міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех». Це ключова виставкова подія в Україні, за якою затвердилася репутація найавторитетнішого галузевого заходу для усіх учасників житлово‑комунальної сфери.

Вирішення практичних питань з теплопостачання, утримання, експлуатації житлового фонду, забезпечення функціонування міського транспорту, утримання вулично‑дорожнього господарства, проведення дорожньо‑будівельних робіт, заходів з благоустрою, озеленення, санітарної очистки, поводження з твердими побутовими відходами в кожному населеному пункті України значною мірою залежать від впровадження нових досягнень і передового досвіду, які демонструє експозиція виставки.

 «Виставка «КомунТех» націлена, в першу чергу, на цільову аудиторію, значна частина якої - це фахівці, які мають повноваження приймати рішення і брати участь у процесі закупівлі експонованої продукції», - зазначають організатори -  ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України, Асоціації міст України.

Головна складова виставки - Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово‑комунального господарства».

Коли: 10-12 листопада

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»

Вхід вільний

Підготувала Наталка Марків