У столиці проходить Перший Київський Форум толерантності

У столиці проходить Перший Київський Форум толерантності

За ініціативи та підтримки Департаменту культури КМДА 9-10 листопада 2020 року у приміщенні телевізійної студії «Фабрика 69» (вул. Василя Яна, 3/5) відбудеться Перший Київський Форум толерантності (міжетнічна та міжконфесійна платформи).

Мета заходу: об’єднання та консолідація всіх етнічних громад і конфесій столиці у їх громадській та суспільній діяльності задля миру та благополуччя, шляхом синергії усіх національних культур та вірувань.

Організатор заходу: переможець мистецького конкурсу на кращий культурно-мистецький проєкт з підготовки та проведення Першого Київського Форуму толерантності  — Азербайджанський культурний центр імені Мусліма Магомаєва.

ПРОГРАМА

9 листопада,13.00 − 15.00 Конференція студентської молоді та молодих науковців

Проведення конкурсу наукових доповідей з питань «Толерантність і міжетнічні відносини», «Толерантність і міжконфесійні відносини».
Планується участь авторитетних науковців України, викладачів провідних університетів, наукових співробітників науково-дослідних установ, а також молодих учених.
Форма участі — дистанційна.

10 листопада, 13.00 − 15.00, Форум толерантності  (міжетнічна та міжконфесійна платформи)

Проходитиме у змішаному форматі (стаціонарна присутність спікерів + онлайн виступи).
Модератор: Андрій Юраш, кандидат політичних наук, доцент.
Регламент: відкриття та вітання учасників Форуму; доповіді учасників Форуму; дискусія за круглим столом за матеріалами доповідей; підбиття підсумків, заключна промова.

Розклад  та трансляція заходу у час проведення платформ онлайн на сторінці Форуму у фейсбук .

Наприкінці листопада у столиці пройде щорічна акція «16 днів проти насильства», її мета - збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні соціальний простір, вільний від насильства.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»