«Вечірній Київ» приєднався до написання Всеукраїнського диктанту

«Вечірній Київ» приєднався до написання Всеукраїнського диктанту

9 листопада у День української писемності та мови відбувся ювілейний ХХ Радіодиктант національної єдності. Традиційно до написання диктанту долучилився й «Вечірній Київ».

Особливо активно про флешмоб із написання диктанту нагадують у соцмережі «Фейсбук»: заохочують його писати колеги, знайомі і друзі.

– Радіодиктант національної єдності журналісти «Вечірнього Києва» пишуть вже багато разів. Цього року я з великою цікавістю чекала текст від Івана Малковича, бо є великою шанувальницею його поетичного і менеджерського талантів. Не здивували у тексті нагадування про Гаррі Поттера – ці книги, справді, залучили до читання «старого і малого». Дуже потішила згадка про «енелятка» – це ж відсилка до знаменитої Абетки, на якій виросли і мої діти, – розповідає журналістка Наталка Марків.

У минулі роки написання диктанту часто відбувалися на локації з великою кількістю учасників, приміром у Колонній залі столичної мерії. Враховуючи карантинні обмеження, цього разу журналісти «Вечірнього Києва» писали диктант в редакції.

Фото Бориса Корпусенка