Осіння прогулянка на кар`єрах поблизу Києва

Осіння прогулянка на кар`єрах поблизу Києва

Осінь – чудовий час для подорожей, але у зв'язку з карантинними обмеженнями  більшість українців відмовилися від відпочинку за кордоном. Тому чудовою альтернативою стало подорожувати околицями міста, адже є стільки унікальних місць, які не варто залишати без уваги.

Журналісти «Вечірнього Києва» пропонують побачити гранітні «скарби» поблизу міста Коростишів.

Інфраструктура Коростишівських кар'єрів включає в себе три озера, а також навколишні ландшафти. Найбільш популярні серед туристів – Коростишівський каньйон і кар'єр «Високий камінь».

Тут є можливість відчути себе повністю відірваним від реальності: затишно і романтично.

Коростишівський кар'єр

Коростишівський кар'єр є частиною так званого каньйону. Пейзаж довкола кар`єру незвичайний, особливо восени. Береги вкриті ялинами та березами, прозора вода в озері зі смарагдовим відтінком та дуже чисте повітря. До речі, озеро утворилося в результаті затоплення кар'єру, де добувався граніт, а смарагдовий відтінок, тому що немає піску і мулу. Висота скель тут досягає близько 10 метрів, а глибина штучного озера до 20 м.

До слова, високі скелі Коростишівського кар'єру популярні серед екстремалів: сюди з’їжджаються учні альпіністських шкіл і досвідчені скелелази з усіх куточків України та навіть з-за кордону.

Гранітний каньйон в Коростишеві

Саме так він відмічений на карті та має форму підкови з озером всередині. Однак територія навколо каньйону доглянута, є альтанки, оглядова площадка, спеціально обладнані спуски. Тому багато туристів насамперед їдуть до каньйону.

Друге озеро

Прогулюючись недалеко від каньйону, можна натрапити на мальовниче озеро з лебедями. Серед відпочивальників, і власне, на карті, воно має назву «Друге озеро». А поруч з озером є готель під назвою «Чарівне озеро». Тут можна і смачно поїсти й переночувати.

Тож, якщо ви полюбляєте пікніки, скелі, відпочинок у наметах, – Коростишівські краєвиди саме для вас.

Як доїхати з Києва до Коростишева

На машині дістатися до Коростишева дуже просто. Виїжджаєте з Києва по Житомирській трасі та приблизно 98 км їдете прямо до Коростишева.

Координати: 50.323406, 29.079604.

Фото - Марія СОРОХТІНА