Як прокладають тунель від майбутньої станції «Мостицька»

Як прокладають тунель від майбутньої станції «Мостицька»

Будівництво двох нових станцій метро на Виноградар триває за графіком.

Мер Києва Віталій Кличко показав відео про те, як прокладають тунель від майбутньої станції «Мостицька» в напрямку станції «Сирець».

«Представники "Київметробуду" запевнили, що у повному обсязі отримують фінансування від міста. І роблять все, щоб у грудні 2021 року ми відкрили дві нових станції метро на Виноградар».

Зараз триває процес бетонування тунелей від майбутньої станції «Мостицька» до станції «Проспект Правди». Там вже змонтували понад 100 метрів перегону. Також тривають роботи з будівництва самих станцій, які виглядатимуть дуже гарно і сучасно.

«Щодо тунелепрохідницького щиту «Галина» - саме так він називається - ми запустили його півтора місяці тому. Цей комплекс вже пройшов 280 метрів у напрямку станції  «Сирець». Зараз він вийшов на проектну потужність, І приблизно за п’ять місяців прокладе тунель у напрямку станції «Сирець» довжиною в 1300 метрів».

У комунальній організації «Інститут Генерального плану міста Києва» розповіли про четверту лінію київського метрополітену, знану серед киян як легендарне «метро на Троєщину». Вона матиме 22 станції, проходитиме від житлового масиву Троєщина до Окружної дороги. Більше читайте тут.