У Сирецькому парку готуються до новорічного фестивалю

У Сирецькому парку готуються до новорічного фестивалю

У Сирецькому парку анонували проведення проєкту «Щасливе дитинство: Новорічна казка!» .

-  До кінця року в Україні продовжено адаптивний карантин. Це вже нова реальність, з якою нам жити.Так саме жити, адже життя у парку продовжується, - зазначають організатори. -  Ми відмовляємося від великих масових заходів, які раніше були фішкою Сирецького парку і пропонуємо Вам ставати учасниками локальних заходів, які й надалі виховуватимуть наших відвідувачів та змістовно наповнять життя парку.


 

Аби дотримуватися карантинних вимог, заходи будуть проходити з урахуванням відповідних вимог та обмежень,  із залученням меншої кількості людей;  участь у деяких активностях- буде проводитися за попереднім записом. 

  • Перша серія заходів буде присвячена підготовці до Новорічних свят, проведенню майстер-класів по виготовленню новорічних іграшок та прикрас, тематичні зустрічі стосовно поведінки в парку, з орнітологами, арт-митцями, створення по-справжньому  дружньої атмосфери тощо. 
  • Вже традиційно встановлять святкові тематичні фотозони і нашу улюблену Ялинку тощо.
  • Вперше разом з місцевими мешканцями зроблять театральну Новорічну постановку-казку з робочою назвою «Вартові Нового року!»
     

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»