На Центральному вокзалі столиці відкрили фотовиставку «Обличчя Укрзалізниці»

На Центральному вокзалі столиці відкрили фотовиставку «Обличчя Укрзалізниці»

До Дня залізничника у конкросі Центрального вокзалу Києва розпочала роботу фотовиставка «Обличчя Укрзалізниці». Вона розповідає про працівників, без яких неможливий залізничний рух.

"Залізничники – це люди, завдяки яким пасажири подорожують, локомотиви перевозять вантажі, вагони ремонтуються та відбудовується логістика! Тисячі підприємств у різних галузях економіки працюють завдяки залізничникам, тисячі процесів проходить за їх участю", - переконують організатори виставки.


Вона експонуватиметься до 25 грудня. Переглянути світлини можна відвідавши вокзал — фотогалерея розміщена у переході між Центральним та Південним залізничними вокзалами. А також виставку можна передивитися й онлайн — на інформаційному порталі Укрзалізниці.


Також національний перевізник запрошує відвідати музей, який створений на честь 140-річчя Південно-Західною залізницею. Через карантинні обмеження, бажаючі зможуть ознайомитись тільки з експонатами, що знаходяться на відкритому просторі.


"На нашому майданчику 30 експонатів, серед яких історичні салон-вагони, в яких їздили перші особи держави!" -  розповідає "Вечірньому Києву" екскурсовод та робітник "Укрзалізниці" Валентина Дуля.


На жаль, через карантин потрапити в середину вагонів, у яких подорожували царський прем’єр-міністр Петро Столипін чи перший Секретар ЦК КПУ Володимир Щербицький через карантин не вдасться. Проте можна побачити чимало старовинних паротягів, які для сучасних дітей виглядають не менш цікавими, ніж Гогвортський експрес.