Сходи Андріївської церкви у столиці працюють у певні дні

Сходи Андріївської церкви у столиці працюють у певні дні

До уваги відвідувачів музею «Андріївська церква», із 4 листопада сходи та паперть Андріївської церкви працюватимуть для відвідування у такі дні:

 середа – неділя з 10.00 до 18.00 (каса та вхід — до 17.30). 

Вихідні дні: понеділок-вівторок.


Андріївська церква у Києві – пам’ятка історії, архітектури, живопису XVIII ст. світового значення. Вона збудована у 1747-1762 роках у стилі бароко за проектом видатного архітектора Ф.-Б. Растреллі. Довершеність ліній, чіткі пропорції, дивовижна гармонія форм і навколишнього ландшафту здобули їй загальне визнання і славу. Андріївська церква є однією з чотирьох пам’яток України, що увійшли до каталогу „100 чудес світу”, виданого в Німеччині у 2002 році. Вона давно вже стала візитною карткою міста та зразком для наслідування у будівництві культових споруд.
Серед сакральних пам’яток, збудованих за проектом архітектора Ф.-Б. Растреллі, де інтер’єри збереглися частково, а первісне їх оздоблення не збереглося взагалі, або дійшло в незначних фрагментах, Андріївська церква зберегла не тільки автентичні архітектурні форми, найбільший відсоток оздоблення екстер’єру, але й у всій повноті донесла до наших днів своє внутрішнє оздоблення, яке є неперевершеним зразком православного церковного інтер’єру стилю бароко.


Нагадаємо, музей «Золоті ворота» у столиці працюватиме за новим графіком

Марія Катаєва, фото Roman Naumov