Кому в Києві не холодно: власники будинків не подають заявки на підключення до опалення

Кому в Києві не холодно: власники будинків не подають заявки на підключення до опалення

Станом на 2 листопада лише в 66% будинків ОСББ, ЖБК відомчих та інших здійснюється постачання тепла. Решта досі не подала відповідних заявок комунальному підприємству «Київтеплоенерго».

Підключають такі будівлі лише на основі заявок органів правлінь чи обслуговуючих організацій.

-Станом на ранок 2 листопада тепло отримали 99,4% (525) дитсадків, 98,8% лікувальних закладів (319), 99,3% (444) шкіл.  Виконано всі письмові заявки щодо підключення до теплопостачання об’єктів соціальної сфери, - наголошують у «Київтеплоенерго».

Також до системи опалення у столиці підключили всі будинки, якими управляють комунальні підприємства – керуючі компанії районів міста.

Наразі «Київтеплоенерго» працює над оперативним усуненням аварійних ситуацій, що виникли під час запуску. У цілодобовому режимі працюють 35 спецбригад підприємства. З початку опалювального сезону вони усунули 900 пошкоджень теплових мереж.

Детальна інформація про причини відсутності та терміни відновлення послуг із опалення та гарячого водопостачання – у Центральній диспетчерській із питань ЖКГ за номером 15-57 (зі стаціонарного телефону), (044) 500-1557 (з мобільного) або на сайті: https://1557.kyiv.ua/login/.

Також клієнти «Київтеплоенерго» можуть безкоштовно підключити послугу SMS-оповіщень про проведення аварійних або планових робіт на тепломережах. Для цього необхідно зателефонувати на гарячу лінію 15-51 чи 15-57. Або залишити заявку на сайтах контактних служб: https://1551.gov.ua/ (створити звернення) та https://1557.kyiv.ua/login/.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»