Біля метро Почайна демонструють колекцію старовинного вбрання

Біля метро Почайна демонструють колекцію старовинного вбрання

Виставка старовинного костюма з колекції музею історії Моди Марини Іванової відкрилася на 2-му поверсі ТРЦ "Городок" (м. Почайна). Помилуватися жіночою міською модою минулого століття можна на вихідних.  

На виставці серед жіночого вбрання не тільки бальні плаття, але й одяг  для прогулянок, вечірні плаття  модних київських салонів, корсети та пеньюари. Навіть є  невеличкий  дитячий куточок  зі старовинними  іграшками та ляльками. Біля кожного експонату є опис вбрання - з чого зроблено та на які події вдягали. 

Унікальну колекцію киянка Марина Іванова збирала понад 30 років. Це понад 150 історичних костюмів та кілька сотень аксесуарів XVIII–XX ст. як із України, так і Західної Європи та Америки.

- Київ- це європейська столиця, яка має свою історію міської моди. Київські модниці не тільки виписували вишукані вбрання з Парижу, але й  шили їх у місцевих майстернях і ця колекція дає можливість показати майстерність  київських модисток, які своїми руками шили  вражаючі шедеври, - зазначила Марина Іванова. - На цій виставці ви можете побачити лише невелику частину колекції – всього 60 експонатів. Поки що  музей не має свого приміщення, тож доводиться постійно шукати нові зали, щоб люди бачили цю красу.  

Коли: по вихідних з 11.00 до 19.00
Де: Gorodok Gallery, проспект Степана Бандери, 23
Вхід вільний

Марія Катаєва, фото організаторів виставки