Нові кольори Дніпра: Кличко показав, як підсвітили Подільсько-Воскресенський міст

Нові кольори Дніпра: Кличко показав, як підсвітили Подільсько-Воскресенський міст

Увечері та вночі Подільсько-Воскресенський міст уже сяє різнобарвними вогнями. Мер Києва Віталій Кличко показав, як по-новому підсвітили міст та розповів, де в столиці встановлюють сучасне освітлення.

-Як я і обіцяв, цими вихідними ще більше і гарніше підсвітили Подільсько-Воскресенський міст, який ми продовжуємо будувати. Зазначу, що в столиці з 2017 року замінили вже майже 35 тисяч старих вуличних світильників на нові і сучасні. Тільки цього року нове освітлення вже встановили на 23 проспектах, вулицях, у парках та скверах. А до кінця року LED-світильники завершать встановлювати ще на 17 вулицях міста, - додав мер Києва. 

 Він пояснив, що модернізація вуличного освітлення дозволяє економити бюджетні кошти на сплаті за електроенергію. І робить столичні вулиці та об'єкти  більш безпечними – як для водіїв, так і для пішоходів.

Освітлені ванти, що тримають арочну конструкцію, а також нижній ярус мосту, де пройде метро на Троєщину.

До кінця року LED освітлення встановлять, зокрема, на вулицях: Паньківській, Промисловій, Комишанській, Кулібіна, Петра Курінного, Олександра Кошиця, Олександра Мишуги, Академіка Каблукова, Краснопільській, Галицькій, Довнар-Запольського, проспекті Науки та інших.

Нагадаємо, в ході будівництва  мосту почали встановлювати три великі металоконструкції, які стануть основою мосту від вулиці Набережно-Хрещатицької.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»