Віртуальна екскурсія: як виглядає новозбудований дитячий садочок на Троєщині

Віртуальна екскурсія: як виглядає новозбудований дитячий садочок на Троєщині

Готується до відкриття сучасний дитячий садок № 327 по вулиці Радунській  (24-й мікрорайон) житлового масиву «Вигурівщина-Троєщина».

Садок зведено на ділянці, яку раніше займала стихійна парковка. Розрахований заклад дошкільної освіти на 260 місць (14 груп). Це сучасний заклад – з басейном, спортивними та актовими залами, кабінетами логопеда і психолога. Будівля буде повністю енергоефективною, з системами вентиляції та опалення. Все освітлення в садку енергозберігаюче. В приміщенні встановлено бойлери. Як і в усіх садочках столиці, в дитячому закладі буде облаштоване відеоспостереження – як внутрішнє, так і зовнішнє, охоронна сигналізація, домофонний зв’язок на вході на територію і в будівлю.

Новий дошкільний заклад є вкрай необхідним в 24-му районі, оскільки в ньому проживає 15 тисяч мешканців. А наразі там є лише один дитсадок — на 160 місць.

Днями садок відвідала директорка Департаменту освітиі науки Олена Фіданян
- Цей садочок переживає два етапи: фініш роботи будівельників та етап народження нового педагогічного колективу, - повідомила вона. -  На подвір'ї ще встановлюють систему для автоматичного поливу. Укріплюють лави, монтують обладнання спортивного майданчика. Тут ще хазяйнують галки та молодий привітний собака Кузя, який народився разом із початком будівництва садка - навесні. У новому садочку харчоблок традиційно обладнано сучасно. Є басейн, спортивна, актова, хореографічна зали, ліфт. Поверхи тематичні за назвою та художнім оформленням. Садочок архітектурно доступний. Почали набір вихователів. У садочку буде 14 груп. Маємо (поки) лише шестеро бажаючих.

Нагадаємо, що у 2018 році мер столиці Віталій Кличко підписав відповідне розпорядження № 1244 «Про затвердження проекту «Будівництво дошкільного навчального закладу на вул. Радунській (24-й мікрорайон) житлового масиву «Вигурівщина-Троєщина» у Деснянському районі міста Києва», поклавши початок будівництва. Замовник будівництва – КП «Житлоінвестбуд-УКБ».

Марія Катаєва, фото Олени Фіданян