Українські ветерани змагатимуться онлайн у шести видах спорту

Українські ветерани змагатимуться онлайн у шести видах спорту

В Україні відбудуться змагання, які не мають аналогів у світі  - перші онлайн змагання для поранених військовослужбовців та ветеранів - «Ігри Нескорених 2.0».

-У зв’язку із карантинними обмеженнями, викликаними пандемією COVID-19 проведення  змагань в звичному форматі в 2020 році неможливо. Але ми лишаємось спільнотою нескорених, яку не зупиняють зовнішні обмеження або перешкоди, і не зважаючи ні на що ми продовжуємо забезпечувати безперервність процесу реабілітації та адаптації поранених ветеранів та військовослужбовців через залучення до спорту, - пояснюють організатори.

Формат онлайн-змагань передбачає, що змагальна боротьба відбувається віртуально, кожен учасник самостійно обирає місце, де саме буде проходити його виступ чи підхід до снаряду. Все що потрібно для участі -  бажання змагатися та засоби цифрової фіксації результату.

Змагання Ігор Нескорених 2:0 ONLINE будуть відбуватись у шести видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері, велоспорт.

Детальна інформація про Порядок проведення ONLINE змагань - за посиланням.

Безпосередньо віртуальні змагання пройдуть з 31 жовтня по 22 листопада 2020 року.

6 грудня 2020 року у прямому ефірі на соціальних платформах Invictus Games Team Ukraine у Фейсбуці та YouTube офіційно оголосять переможців у кожній дисципліні перших в Україні Ігор Нескорених 2.0. ONLINE. Медалі розішлють усім учасниками змагань.