На соціальну підтримку людей в проєкті Держбюджету-2021 закладають рекордну кількість коштів

На соціальну підтримку людей в проєкті Держбюджету-2021 закладають рекордну кількість коштів

У проєкті Державного бюджету на 2021 рік закладено рекордну кількість коштів на соціальну підтримку людей — більш ніж 323 млрд грн.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів України 28 жовтня. 

За підсумками засідання Уряд затвердив Стратегію цифрової трансформації соціальної сфери. За словами Прем’єр-міністра, цей документ допоможе комплексно реалізовувати зміни в соціальній сфері.

-Для громадян це означатиме спрощення процедур отримання допомоги і прозорість виплат. Ми нарешті повністю відійдемо від багатогодинних черг, бюрократії та тонн паперових документів. На порталі «Дія» буде створена Єдина система соціальної сфери, аби громадяни могли онлайн отримати всі соціальні послуги, які надаються державою. Ми будемо чітко розуміти, кому призначаються різні види соціальної допомоги, і збільшувати її тим, хто цієї допомоги дійсно потребує, — зазначив очільник Уряду.

Крім того, Уряд затвердив постанову, що стосується роботи уповноваженого Кабінету Міністрів із прав осіб з інвалідністю. За словами Дениса Шмигаля, це рішення фактично розблокує роботу регіональних представників уповноваженого, зокрема в частині їх матеріально-технічного забезпечення.

Оксана МИКОЛАЄНКО, «Вечірній Київ»