У Святошинському районі висадили алею райських яблунь

У Святошинському районі висадили алею райських яблунь

Головне управління Пенсійного фонду України в Києві до 30-річчя створення відомства провело екологічну акцію «Єднаємо покоління заради майбутнього».

На розі проспектів Академіка Палладіна та Перемоги представники ПФУ за сприяння працівників КП УЗН Святошинського району висадили алею з саджанців райських яблунь.

– Цілком символічно, що для такої чудової акції була вибрана саме яблуня. Адже для українського народу це дерево є символом кохання і радості, безсмертя та вічної молодості. Отже пенсійний фонд закладає цю алею з упевненістю в процвітанні нашої країни, у молодості та силі її працюючого населення, що зможе забезпечити гідну старість українським пенсіонерам, – сказав голова Святошинської РДА Сергій Павловський.

Очільник району підтримав ініціативу головного управління Пенсійного фонду України щодо продовження такої життєствердної акції та створення на цьому місці скверу з однойменною назвою: «Це чудова ідея! Тож, вважатимемо, що сьогодні ми заклали новий сквер, що розростатиметься та поповнюватиметься деревами – символами й оберегами України!».

Марія Катаєва, фото Святошинської РДА