Мер Києва Віталій Кличко подякував киянам за велику довіру

Мер Києва Віталій Кличко подякував киянам за велику довіру

Мер Києва Віталій Кличко подякував киянам за підтримку на виборах Київського міського голови. Та наголосив, що понад 50 відсотків голосів виборців – це показник того, що столиця змінюється і рухається в правильному напрямку.

Про це мер заявив під час онлайн брифінгу в прямому включенні з дому, де перебуває на самоізоляції через захворювання на коронавірус.

– Я дякую за підтримку виборцям і тим людям, хто пишуть добрі слова і побажання одужання. Щодо виборів. Такий результат – для мене велика честь і велика відповідальність. Понад 50 відсотків підтримки після того, як я шість років працюю мером столиці, – це показник довіри киян до тих змін, що відбуваються в Києві. Показник того, що столиця змінюється і рухається в правильному напрямку. І я вдячний і вважаю успіхом, що не втратив довіри людей та розумію, що це – і великий аванс. Тому продовжуємо працювати над перетвореннями в столиці. Заради комфорту киян і розвитку нашого міста. Бо, окрім виборів, на яких була зосереджена увага, у нас багато інших викликів – боротьба з пандемією, захист здоров'я і життя людей, підтримка соціально незахищених киян, підтримка нашої економіки та бізнесу. Тож попереду багато роботи. І ми до неї готові, – наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, кому кияни довірили владу в столиці.

Оксана МИКОЛАЄНКО, «Вечірній Київ»