Гігантські книжки у київському парку рекламують читання

Гігантські книжки у київському парку рекламують читання

На галявині у столичному парку Шевченка встановлені макети величезних різнокольорових книжок. Вони вже стали об'єктом для фотографування перехожих. Якщо перейти за QR-кодом, можна дізнатися, що це книжкові інсталяції проєкту «Читай & Фантазуй». Так називається соціальна промо-кампанія, мета якої – показати, наскільки творчість українських письменників милозвучна та актуальна навіть сьогодні, особливо для молоді. Гасло проєкту звучить: «Неважливо, де ти читаєш, важливо – що саме».

У сучасному світі ритм життя, особливо у жителів мегаполісів, стає все більш інтенсивним і динамічним. Часом ми відчуваємо, що занадто сильно загрузли в роботі та повсякденних справах. Саме тому творці арт-проєкту прагнуть нагадати про те, як важливо іноді відволікатись від гаджетів, щоб взяти в руки друковану книгу. Адже емоції від перегортання сторінок улюбленої книги неможливо замінити нічим, – розповідають організатори «Читай & Фантазуй».

Окрім того, у роликах на Youtube-сторінці проєкту відомі українці  розповідають свої історії з книгами, а реп-виконавці у батлах поєднують власні треки з віршами українських поетів – Ліни Костенко, Михайля Семенка, Івана Франка, Тараса Шевченка, Василя Стуса тощо. 

Всеукраїнська соціальна промо-кампанія «Читай & Фантазуй» реалізується за підтримки «Український Культурний Фонд», культурно-видавничого проєкту «Книжка Року» та комунікаційної агенції «SPN Agency».

Нагадаємо, у Києві можна доторкнутися до відомих діячів та будівель з українських купюр.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»