Монолог на двох презентують у Театрі на Подолі

Монолог на двох презентують у Театрі на Подолі

28 жовтня в залі Ігоря Славінського Театру на Подолі відбудеться прем'єра вистави «Спостерігач». 

Життя непередбачуване – зараз ти сидиш за паперами, будуєш плани на майбутнє, а за мить… Приходить лист від тітки: «Приїзди. Я помираю».
Ти мчиш до неї – прощатися і чекати на спадок, начхавши на заборони шефа. Відкриваєш двері і потрапляєш у дім, де зупинився час, а кожне твоє сьогодні – в очікуванні завтра.

 Глобальний заклопотаний світ диктує людству жорсткі правила, позбавляючи нас найнеобхідніших почуттів, тим самим лишаючи травми, які ми інколи не усвідомлюємо. Та замість спроби виправити ситуацію, ми звикаємо жити у постійній претензії до оточуючих, тим самим, замикаючи це коло, – говорить режисер вистави Євген Мерзляков. – Ми потребуємо опіки, любові, уваги, не намагаючись дати їх навзаєм. Й інколи несподівано отримуємо їх від тих, від кого не очікуємо. Саме про це, на мою думку, говорить Панич. І це прочитується чи не в усіх його роботах. Світ потребує любові. Дуже імпонує його філософія. Спочатку впала в око інша його п’єса, але камерний простір сцени зумовив вибір на користь цієї, у якої доволі вигідні місце дії та кількість виконавців.

Автор п'єси – Моріс Панич.
Актори: Грейс – Тамара Плашенко, Кемп – Костянтин Темляк.

Коли: 28 жовтня, 13, 14 листопада.
Де: Театр на Подолі, Андріївський узвіз, 20-б.
Вартість квитка: 300 грн.

Нагадаємо, у Києві проходить фестиваль до 100-річчя культового французького письменника.

Марія Катаєва, фото Театру на Подолі