Київські митники знайшли у посилці «шпигунський» годинник

Київські митники знайшли у посилці «шпигунський» годинник

Під час огляду міжнародного експрес-відправлення митники виявили незадекларований чоловічий годинник швейцарського бренду Omega вартістю 139 тисяч гривень. Хронометр колекції Seamaster серії «Джеймс Бонд» прямував із Бахрейну до Запоріжжя під виглядом... порожньої коробочки за 12 доларів.

Це годинник із серійним номером для підводного плавання, має механізм з родієвим покриттям, гільошований циферблат, сапфірове скло з антибліковим покриттям, корпус і браслет з високоякісного сталевого сплаву та рухомий безель, розповіли в Київській митниці Держмитслужби.

Разом із хронометром знаходилися і фірмові папери, які підтверджують його належність до швейцарського бренду та вартість. Згідно з декларацією, у посилці мала бути просто коробка для годинника вартістю 12 доларів.

Оскільки всі товари, що пересилаються через митний кордон України у міжнародних експрес-відправленнях, підлягають письмовому декларуванню, нелегальний хронометр вилучили до рішення суду.

Київські митники нагадали, що швейцарському годинниковому бренду Omega 126 років. Вже протягом чверть століття вигаданий персонаж – британський таємний «агент 007» Джеймс Бонд – носить годинники Omega Seamaster у кожному фільмі «бондіани».

Як повідомлялося раніше, в аеропорту «Бориспіль» у німця відібрали дорогий одяг.