Київський театр презентує несподівану виставу про відділок поліції

Київський театр презентує несподівану виставу про відділок поліції

25 жовтня у Facebook відбудеться онлайн премє'ра вистави "Людина з..." Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі. 

У звичайному, здавалося б, відділку поліції затриманий ніяк не може зрозуміти причину свого арешту. На перший погляд, все в порядку: документи, що посвідчують особу, і чесні відповіді на питання мали б розставити всі крапки над «і». Але звичайний допит поліції перетворюється на дивне тестування, яке стирає усі кордони між реальністю і абсурдом. Що це? Тест на усвідомлення дійсності? Перевірка його буденних механічних дій? Лекція про музичний стиль noise industrial? Чи задушевна розмова про любов до батьківщини? І чому його, врешті, затримали, що взагалі тут відбувається і чи можна це все зупинити?  

П'єсу росіянина Дмитра Данілова "Людина з Подольська" переклав та адаптував драматург Павло Ар'є. 

- Менти не вчать героя любити своє місто, а змушують. Нам треба повністю відмовитися від російського матеріалу. Але цю п`єсу я взявся адаптувати, тому що вона показує жахливі речі, які насправді відбуваються в Російській Федерації. Це про той страшний "русский мир", який може прийти до нас. Коли держава буде змушувати любити оцюе все... "Людина з ..." - комедія. Ми сміємося, а насправді вже не смішно, - прокоментував він журналістам.

Постановку на межі сюру та реальності здійснив білоруський режисер та драматург Дмитро Богославський. 

Акторський склад вистави: 
Людина з Броварів: Владислав Писаренко
Людина з Ірпіня: Сергій Кияшко
Перший поліціянт: Костянтин Олексенко
Другий поліціянт: Сергій Коршиков
Поліціянтки: Ірина Ткаченко

Коли: 25 жовтня о 15.00
Де: Facebook-сторінка театру

Наступні покази 27, 28, 29, 30 жовтня о 20:00.

Нагадаємо, Кіноколо 2020: у столиці назвали кращі українські фільми

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»