Українські підлітки оберуть професії завдяки лекціям у Instagram

Українські підлітки оберуть професії завдяки лекціям у Instagram

У Києві запустили онлайн профорієнтацію для підлітків.

Безкоштовні лекції з представниками різних професій, психологами та бізнес-коучами проведуть для молоді 13-17 років.

Лекції з представниками різних професій будуть проведені у вигляді прямих прямих ефірів в Instagram – найпопулярнішій серед підлітків соцмережі. А от обрати професію 1-го листопада учасникам допоможе бізнес-тренер, коуч та бізнес-консультант Наталія Дзюба разом із психологом-профорієнтологом та тренером з ораторської майстерності Інесою Пустоваловою. У програмі «Zoom» за допомогою цікавих ігор, командних завдань та профорієнтаційних тестів колеги допоможуть підліткам знайти своє покликання.

– Ми не можемо наражати учасників на небезпеку, тому усі лекції матимуть онлайн формат, –розповідає організатор серії лекцій та випускниця всеукраїнського проєкту «Школа успіху» Анастасія Федько. – Та незважаючи на переваги живого спілкування, в умовах пандемії взяти участь у лекціях зможуть підлітки з усієї України, а не тільки з Києва.

Розклад лекцій:

  • 24 жовтня - прямий ефір проведе засновниця спільноти лікарів-блогерів @sviy.doc., лікар-дерматовенеролог та кандидат медичних наук Вікотрія Миронюк. 
  • 24 жовтня - стратегічний маркетолог, автор тред-бука про майбутнє «FUTURE», творець ДНК Брендів Аліна Баженова розповість підліткам про реалії своєї професії.
  • 25 жовтня - українська журналістка та авторка книги «Боже[Я]вільна» - Юлія Гудошник.
  • 25 жовтня - ефір проведе випускник Senior Software Engineer, програміст з 5-річним досвідом роботи на компаніях з замовниками з усього світу - Артем Старушик.
  • 26 жовтня - про юриспунденцію розповість юристка, член комітету молодих адвокатів «UNBA NextGen», випускниця школи німецького права «Recht in Deutschland» - Яніна Лотоцька. 
  • 28 жовтня - веб-дизайнерка, чий сайт потрапив в підбірку кращих робіт дизайнерів на Tilda, - Юлія Огороднік.
  • 29 жовтня - активна амбасадорка укаїнської, філологиня, що веде свій блог про мову та літературу  в ютубі та інстаграмі і допомагає тисячам одинадцятикласникам здати ЗНО на 200 - Ольга Кулікова.
  • 30 жовтня - про професію ілюстатора розкаже Марися Рудська, чиї ілюстрації друкуються у Лондонській газеті. Художниця ілюструвала книжки для багатьох українських видавництв: Видавництво Старого Лева, Грані-Т, Віват та інших.

Усі прямі ефіри будуть зберігатися на Instagram-сторінці проєкту в форматі IGTV і переглянути їх можна буде у будь-який час. Але організатори все ж радять доєднуватись до ефірів вчасно, щоб задавати спікерам запитання безпосередньо під час лекції.

Посилання на реєстраційну форму (дійсне до 30.10.2020).

Реєстрація обов’язкова для Zoom-конференції, до прямих ефірів доступ вільний на Instagram-сторінці проєкту.

Ольга КОСОВА, «Вечірній Київ»