У Києві відкрили вхідну групу на Труханів острів

 У Києві відкрили вхідну групу на Труханів острів

Мер Києва Віталій Кличко відкрив першу чергу реконструкції вхідної групи на Труханів острів.

-Це поки перша черга масштабної реконструкції острову, що ми розпочали. Бо Труханів - це справді унікальне місце для нашої столиці. Місце, де тренуються спортсмени, відпочивають кияни та гості міста, зокрема, купаються в Дніпрі. І ми поставили перед собою завдання - привести Труханів острів до ладу! - наголосив мер столиці Віталій Кличко.

В рамках першої черги реконструкції впорядкували 5,5 гектарів території зеленої зони. Родзинкою першої черги оновлення є навіс-пергола – архітектурна споруда, що вдень захищатиме відвідувачів від спеки, а вночі – сяятиме гарною підсвіткою.

-Між іншим, до роботи над перголою були залучені фахівці з усієї України. Довжина зварювального шва, яким з’єднані елементи конструкції, складає аж 16 км. Це - як відстань від Києва до аеропорту "Бориспіль", - наголосив мер.

Загалом у цій частині острова передбачені три черги реконструкції. У рамках наступних черг планують облаштувати алею, амфітеатр та фонтан.

Нагадаємо, устолиці оновили та реконструювали майже 400 парків і скверів за п'ять років. Ще 370 земельних ділянок отримали статус скверу, парку чи зеленої зони.