Завдяки активним мешканцям, у Деснянському районі облаштували спортивні майданчики

Завдяки активним мешканцям, у Деснянському районі облаштували спортивні майданчики

Учора урочисто відкрили спортивні майданчики з вуличними тренажерами між будинками № 10-12 по вулиці Марини Цвєтаєвої у Деснянському районі. Проєкт з їхнього облаштування, ініційований ОСН «Милославський», став переможцем міського конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування 2020-го року. 

– Цього року 8 проєктів ОСНів Деснянського району стали переможцями міського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Щиро вітаю всіх переможців, більшість з проєктів вже реалізовано за допомогою комунальних служб району, підтримки міської та районної влади. Три проєкти спрямовані на розвиток спорту, адже заняття спортом, фізичною культурою допомагають підтримувати хорошу фізичну форму.  Якщо є можливість займатися спортом та фізичними вправами на прекрасних тренажерах та недалеко від місця проживання – це взагалі дуже зручно, – зазначила в. о. голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко.

Керівник ОСНу «Милославський» Євген Шкулій подякував комунальникам та Деснянській райдержадміністрації за підтримку та допомогу в облаштуванні спортивного майданчика.

На створення нового проєкту надихнув попередній наш досвід з облаштування спортивного майданчика «Місто спорту», який користується попитом серед мешканців мікрорайону, адже місць для активного дозвілля та вуличних занять спортом все ще не вистачає, – підкреслив він.

Ще два проєкти ОСНів Деснянського району, які спрямовані на розвиток спорту, стали переможцями міського конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування 2020-го року: «Футбольні змагання серед дитячих команд (діти 2010-2014 років народження)» (комітет мікрорайону «Новодеснянський»); «Троєщина Спортивна. Змагання з футболу серед юнаків (2006-2009 років народження)» (Комітет мікрорайону «Контакт»).
Міський конкурс проєктів і програм розвитку місцевого самоврядування було започатковано у 2012-му році. Цьогорічний конкурс відбувався протягом квітня-липня 2020-го року. Відповідний перелік переможців затверджено розпорядженням Київська міська державна адміністрація - КМДА № 1119. Кошти на реалізацію проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування передбачені у міській цільовій програмі «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020-2022 рр.» та у бюджеті міста Києва на 2020-й рік. На міський конкурс проєктів і програм розвитку місцевого самоврядування в цьому році кияни подали 56 проектів на загальну суму понад 5,6 мільйона гривень.

Нагадаємо, у столиці пройшли змагання зі скелелазання серед студентів.

Марія Катаєва, фото Деснянської РДА