Безкоштовний концерт влаштують у столичному сквері

Безкоштовний концерт влаштують у столичному сквері

У суботу Pushkin Klezmer Band зіграє незапланований безкоштовний концерт в Чкаловському сквері.

– Ми нечасто зустрічаємося останнім часом. Тим більше під відкритим небом, в одному з найчудовіших місць в Києві, в такому дорогому нашому серцю скверику. Беріть дітей, собак, рідних, друзів і приходьте до нас! – запрошують організатори.  Прихопіть парасольки на всякий випадок, хоча дощу в другій половині дня не обіцяють. Маски не забудьте! Альтернативні захисні засоби за бажанням і в невеликих кількостях. 

Сквер імені Чкалова ще іноді називають «письменницьким»: починаючи з радянських 1920-х поруч з ним мешкали літератори, творча інтелігенція. Цей район був одним із центрів київської і українського літературного життя.

Організатори стверджують, що Чкаловський сквер хочуть забудувати і своїм концертом хочуть привернути увагу до захисту скверу. За їхніми словами, тут плануються зведення дванадцятиповерхового висотки з паркінгом. Як писав «Вечірній Київ», влітку депутати комісії містобудування Київради відмовили забудовнику в поновленні договору оренди.


Pushkin Klezmer Band – найвеселіший оркестр Києва виконує народну єврейську, ромську, кримсько-татарську музику та одеський міський фольклор.

Коли: 24 жовтня о 15:30.
Де: фонтан у сквері Чкалова.
Вхід вільний.

Нагадаємо, Київська опера на Подолі презентує сучасний балет.